KONST / Litografier / Färglitografi 12555092
nr 1255 5092
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv med segelbåtar. Signerad, numrerad 168/350. Motivet: ca 40x55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:29:15
1.200 kr
1.300 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson